Közzétette a BKK, hogyan változik a közlekedés a magyar–portugál meccs előtt és után
Járatsűrítésekkel készül a BKK a kedd esti Eb-csoportmeccsre, de lezárásokra is fel kell készülni.
Járatsűrítésekkel készül a BKK a kedd esti Eb-csoportmeccsre, de lezárásokra is fel kell készülni.
Patrik Schik második, Eb-rekorder találata továbbjutást érhet a cseheknek a csoportból.
Összegyűjtöttük, kik azok a játékosok, akiknek fiatal koruk ellenére már meghatározó szerep juthat az Eb-n. Valószínűleg nem az Európa-bajnokság dönt majd a karrierjükről, de szép villanásokra számíthatunk tőlük.
Az Európa-bajnokságok történelmének első olyan öngóljával indult a lengyel-szlovák meccs, amelyet kapus szerzett. A lengyelek egy félidő teljesen veszélytelen focit követően a szünet után azonnal egyenlítettek, majd amikor már csak az tűnt kérdésesnek, mikor szerzik meg a vezető gólt, ember- és gólhátrányba kerültek. Innen pedig Szlovákia sikerrel védekezte végig a meccset, így jókora lépéselőnybe került.
A jegy mellett negatív Covid-teszt igazolásával vagy védettséget igazolvánnyal lehet bejutni a meccsekre.
Felborult a pálya, de a spanyolok képtelenek voltak mit kezdeni a svéd védelemmel.
Az Európa-bajnokságok történetének legtávolabbról lőtt góljáról és az első, kapus által szerzett öngólról maradhat emlékezetes az Európa-bajnokság hétfői játéknapja. Aztán amilyen jó volt a nap első két meccse, olyan szenvedős lett a harmadik, ahogy a spanyolok óriási mezőnyfölény ellenére sem tudtak begyötörni egy gólt a svédeknek.
Hazai pályán, telt ház előtt tért vissza Magyarország az Európa-bajnokságra, de sajnos az utolsó 10 percben három gólt rúgtak a portugálok. Németország Münchenben kapott ki 1:0-ra a jól játszó franciáktól - a keddi nap legfontosabb hírei és a meccsek történése egy helyen!
A rendőrség szerint az ügynek közel negyven sértettje lehet, akik szintén vásároltak jegyeket a férfitól, de egyikük sem kapott semmit.
Forgalomkorlátozásokra kell számítani a magyar–portugál Európa-bajnoki focimeccs miatt.
Magyarország–Portugália- és Németország–Franciaország-meccsek jönnek az Eb első csoportkörének utolsó, számunkra messze a legizgalmasabb játéknapján. A kérdés adott: meg tudjuk-e lepni a Ronaldo vezette Portugáliát a telt házas Puskásban?
A klinikai halál állapotából visszahozott dán focista megköszönte a felé áradó szeretetet.
A drukkolás egy nagyon magas szintjét hozza a műsorvezető.
Felújították kicsit George Ezra dalát.
Az online közösség egy része szerint a döntetlen sem kizárható, és olyanok is akadnak, akik úgy vélik: megverjük a portugálokat.
Nyugat-európai árak várják a szurkolókat a foci-Eb budapesti meccsein.
Egy kicsit már tényleg unalmas.
Az akciónak nemigen örült az foci-Eb hivatalos szponzora.
Nem olyan könnyű mindent megjegyezni, ami egy futballmeccs körül van, de most megpróbáltuk összeszedni azokat az alapokat, amiknek az ismeretében már bátran mehetünk a magyar–portugálra és a magyar–franciára is.
Átvonultak a szurkolók a Puskás Arénába a Hősök teréről az este hat órakor kezdődő magyar–portugál meccsre.